Klasická masáž

napomáhá celkové regeneraci organismu. Uvolňuje fyzické i psychické napětí, mírní ztuhlost a bolestivost svalů a kloubů, odstraňuje blokace. Stimulací krevního oběhu dochází k lepšímu prokrvení tkání a urychlení látkové výměny. 

Reflexní terapie

stimuluje reflexní body, rozmístěné po celém těle, zejména nervová zakončení nohou a rukou. Působí na změny prokrvení, ovlivňuje napětí svalů a podporuje odplavování škodlivých látek z těla. 

Manuální lymfodrenáž

speciální jemná masáž, podporující lymfatický systém. Používá se na prevenci i zmírnění lymfedémů. Pomáhá odvádět odpad z tkání do cév lymfatické soustavy a dále do mízních uzlin.

Thajská jógová masáž

spojuje prvky Thajské tradiční masáže a jógy. Stimuluje energetické dráhy celého těla, protahuje a zlepšuje pružnost pohybového aparátu. Zlepšuje cirkulaci krve a lymfy, posiluje nervový systém, odstraňuje energetické blokády. 

Dornova metoda plus

jemná manipulační technika, která pomáhá vracet klouby a obratle do jejich původní ideální pozice za aktivní asistence svalů dané oblasti. 

Breussova masáž

přímá masáž páteře, která má schopnost regenerovat meziobratlové ploténky. Používá se třezalkový olej. Aplikuje se buď po provedení Dornovy metody nebo i samostatně.

Parafínové zábaly 

jsou vhodným doplňkem např. po provedení reflexní masáže nohou a rukou, kdy působení tepla dodává do celého těla nový příliv energie.  Zároveň hydratují namáhanou pokožku a navozují příjemný stav relaxace. Zájem o parafínový zábal prosím hlaste předem, příprava parafínu trvá  cca 1 hod.

Světelná terapie 

světelná terapie Bioptron podporuje aktivaci buněk, stimulaci místního krevního oběhu a regeneračních procesů. Mimo jiné ulevuje při revmatologických potížích, bolesti zad, syndromu karpálního tunelu, zánětech šlach, tenisovém lokti a podporuje hojení jizev.